• İstanbul 13° KAPALI
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
  • İMSAK'A 02:00

  • HABER GÖNDER

  • CANLI SONUÇLAR

FKIgs 15:00 SPSfb

FKRSgs 16:00 FKPfb

FKJIgs 16:00 BCKTfb

MLDgs 16:00 NOVPfb

ZCAgs 18:00 FKCZfb

HAMgs 0 - 0 WEPfb

HBUgs 0 - 0 CUNfb

SUBgs 06:00 WUNfb

TWEgs 06:00 AUCfb

BRVgs 14:00 NKTZfb

NKCgs 16:00 NKOLfb

NKMgs 19:15 NDGfb

ZAHgs 14:30 SHAfb

NMISgs 14:30 SPHfb

TSGgs 16:30 STLfb

BRKgs 16:30 CHUfb

DMAgs 2 - 1 AUCfb

UCAgs 1 - 0 LDUQfb

İJTgs 21:45 CDNfb

FKSTgs 15:00 KVfb

MBKgs 15:00 FCZRfb

FKZgs 17:00 NKSBfb

FKBgs 19:00 FKSfb

KAPgs 1 - 1 DMOfb

CASMgs 0 - 0 BACEfb

BELGgs 3 - 0 IRfb

CSYAgs 23:10 CAMSfb

STUNgs 15:00 ODBfb

CBİZgs 16:00 ESSAfb

ESMEgs 16:00 USBGfb

ETUNgs 16:00 ASSfb

FCTgs 15:30 FKDPfb

SLBRgs 12:30 MFKDfb

MFKgs 12:30 DBBfb

STKgs 14:30 PODfb

PARgs 14:30 ZİLfb

JUV(A)gs 17:00 APPfb

GROgs 17:00 NOVfb

LUCgs 17:00 USACfb

LCCgs 17:00 PİSfb

PIAgs 17:00 PRSfb

ALBgs 17:00 OLBfb

USCPgs 17:00 CMfb

CRgs 17:00 USPfb

RVNgs 17:00 PADfb

USTgs 17:00 SAMfb

AREgs 17:00 FCSfb

PERgs 19:30 İMOfb

USDVgs 19:30 CFCfb

VİPgs 19:30 AJFfb

FSSgs 19:30 MFCfb

USF gs 16:00 PALfb

TERgs 17:00 BISfb

SSTCgs 17:00 VİBfb

CATgs 17:00 CVSfb

POT gs 17:00 VITCfb

CZgs 19:30 TURfb

VIFgs 19:30 AVEfb

CVBgs 14:00 SDCfb

SALgs 14:00 CDGfb

RFEgs 19:00 CORfb

LANgs 14:00 CULfb

VABgs 17:30 CDLfb

LEİgs 19:00 AMOfb

BRKgs 19:00 CPOfb

SDTgs 14:00 CDEfb

CALgs 18:30 EJAfb

CDIgs 19:00 TUDfb

SDLgs 19:00 OSBfb

UELgs 19:00 BABfb

HOSgs 0 - 0 UEOfb

LLEgs 20:00 GIMfb

OCFgs 13:30 IBİfb

SCRgs 14:00 ALYfb

HERgs 14:00 VİBfb

ASQgs 14:00 UDTfb

ALFgs 14:00 CADfb

LPB gs 14:00 MFCfb

RBBgs 14:00 SATfb

LRCgs 14:00 GRBfb

CDEJ gs 14:00 LIDfb

YECgs 19:00 UMUfb

MURgs 19:00 CORfb

GEBgs 13:30 SSRfb

RMAJgs 14:00 AMBfb

NCAgs 14:00 UDPfb

CDAgs 14:00 LARfb

CDVgs 14:00 CFTfb

BDJgs 14:00 VİLfb

DBEgs 14:00 MELfb

EXUDgs 19:00 MERfb

CSKgs 15:00 GYIfb

SZEgs 15:00 SZLfb

GETOgs 15:00 AJKfb

BEKgs 15:00 SZGDfb

NYSgs 19:00 RFCfb

KZNgs 19:00 VASfb

BDRgs 21:30 DVSCfb

F95(A)gs 17:00 S04(A)fb

LDAgs 3 - 1 LFCfb

LP(A)gs 15:00 MKSBfb

OGgs 20:00 KKSfb

GKSKgs 20:45 MKSCfb

CDRMgs 2 - 1 RSOfb

MARgs 4 - 0 CDHPfb

HASgs 17:30 TANfb

WCAgs 19:30 YSBfb

FUSgs 21:30 RCASfb

QUAgs 17:25 SHBfb

AWAgs 19:45 AAJfb

MUCgs 14:30 DELfb

GOAgs 17:00 KEBfb

RANgs 1 - 1 COPfb

MELgs 16:00 DARfb

TEMgs 16:00 SCRZfb

EMS gs 15:40 KALfb

BYAgs 15:45 URBfb

ADHgs 18:45 AJAfb

AAHgs 18:45 HATfb

FKGKgs 13:30 ÇRZfb

ANTgs 16:00 MKEfb

DENgs 19:00 FBfb

WBAgs 15:00 CPFCfb

SUTDgs 17:15 LEICfb

TOTgs 19:30 ARSfb

LIVgs 22:15 WOLfb

GRAgs 16:00 HUEfb

OSAgs 18:15 BETfb

VLLgs 20:30 ELCfb

ALAgs 23:00 RSOfb

BREgs 17:30 STUfb

S04gs 20:00 LEVfb

VERgs 14:30 CAGfb

PARgs 17:00 BVfb

UDIgs 17:00 ATAfb

ROM gs 17:00 SASfb

CROgs 20:00 NAPfb

SAMgs 22:45 ACMfb

LOSCgs 15:00 ASMfb

BRDXgs 17:00 SBfb

DJNgs 17:00 ASSEfb

ANGgs 17:00 LORfb

FCNgs 17:00 STRSfb

SRgs 19:00 OGCNfb

FCMgs 23:00 OLfb

KRCGgs 15:30 RAFCfb

KFCOgs 18:00 ASEfb

SLgs 20:15 KVMfb

KVOgs 22:45 AAGfb

SRFCgs 21:40 DUNfb

AORDgs 16:00 KÖGfb

ADSgs 19:00 AKHfb

RGGgs 17:00 ACMBfb

VIC gs 23:00 CCfb

AUEgs 15:30 JRBfb

SCPgs 15:30 FCNfb

FCWKgs 15:30 SVSfb

FEYgs 14:15 HERfb

AZgs 16:30 GFfb

FCUgs 16:30 ADOfb

HEERgs 18:45 PSVfb

FCDBgs 14:15 NECfb

NACgs 22:00 FCDOfb

SDRgs 16:00 FCNfb

FCKgs 18:00 ACHfb

LBKgs 20:00 RFCfb

SIFgs 19:00 FKHfb

SKBgs 19:00 SAFFfb

MIFgs 19:00 IKSfb

FKBGgs 19:00 SJFfb

SDJFgs 19:00 VFKfb

MFKgs 21:00 AFKfb

HKgs 17:00 LSKfb

FFFgs 16:30 MAIFfb

MFFgs 16:30 ÖFKfb

IFEgs 16:30 AIKfb

IFKG gs 16:30 SİRfb

IFKNgs 16:30 HIFfb

DIFgs 16:30 VARfb

ÖSKgs 16:30 HAMfb

KFFgs 16:30 BKHfb

CDNgs 18:00 CDSCfb

RAFCgs 20:30 BOAfb

SLBgs 23:00 FCPFfb

CFBgs 23:00 SCBfb

ROSCgs 15:00 RANfb

CELgs 18:00 STJfb

ROSgs 14:00 UFAfb

FCDMgs 16:30 ARSfb

CSKAgs 19:00 KHIfb

OTRgs 08:00 VEGfb

SHONgs 09:00 GAMfb

OFIgs 16:00 ASFCfb

PAOKgs 18:15 ATFCfb

PASGgs 18:15 LAMfb

AEKgs 20:30 PANAfb

ECBgs 0 - 2 CEAFfb

FLUgs 3 - 1 CAPfb

CFCgs 0 - 0 CABfb

SPFCgs 22:00 SCRfb

GREgs 22:00 CRVGfb

CSAgs 0 - 1 AMGfb

SCFCgs 3 - 0 CRBfb

CRUgs 4 - 1 BDPfb

CUIAgs 0 - 0 BFCfb

FCLgs 18:00 YNGBfb

FCSgs 18:00 FCLfb

FCZgs 18:00 FCLSfb

HBgs 16:30 SKRfb

WSGSgs 16:30 WACfb

LASKgs 19:00 RIEfb

SVLgs 12:30 BWLfb

COLUgs 23:00 NENfb

OLMDgs 15:00 FCRVfb

DESgs 18:00 FCVPfb

FCZLgs 18:00 SKDfb

KOLgs 20:30 PFKOfb

FCVCgs 19:00 AFCHfb

CSMPgs 21:45 CFRCfb

BHFCgs 17:15 MTKfb

PSEgs 19:30 MVFCfb

NKSBgs 17:00 GNKZfb

HSPgs 19:05 RJKfb

FCZBgs 16:00 DCBfb

FKMBgs 18:00 FTKfb

ACSPgs 20:30 SKSPfb

FCRgs 07:00 FOFCfb

EHMgs 07:00 KYOfb

MTHgs 08:00 TKVfb

AFUKgs 08:00 ZWGfb

TSCgs 08:00 THGfb

MYGgs 08:00 ALBfb

MACgs 08:00 TVfb

RNFYgs 08:00 GVKfb

JEFgs 08:00 VFKfb

VVNgs 08:00 MYfb

JUBgs 09:00 OMIfb

PGKSgs 17:00 KMZLfb

LPgs 19:30 PBBfb

SWAgs 16:30 COUNfb

SVWgs 15:00 HRfb

SCVgs 16:00 HFCfb

ASKgs 15:00 SKEfb

BGOgs 13:00 FCTfb

UHYgs 17:00 MECfb

LEONgs 06:00 CDGfb

CGDgs 0 - 0 RİVfb

CSLgs 2 - 1 CLfb

12Ogs 16:00 GUAfb

CAPgs 22:00 NPOfb

WHUgs 15:00 SGLUfb

WSTgs 18:00 LSKfb

RWDMgs 22:00 KMSKDfb

FREgs 16:00 HIFfb

VENgs 17:00 SIFfb

MKPNgs 14:30 SNSfb

RKSRgs 14:40 SKAGfb

GKSLgs 18:00 ZSfb

GKSTgs 19:00 OSKOfb

VİLgs 14:15 GDEPfb

FCPBgs 18:00 ACAfb

VSCgs 20:00 CDCPfb

DACgs 17:00 ZLTfb

ALCgs 16:00 ALMfb

ESPgs 18:00 SPOfb

ALBgs 20:15 GIRfb

SABgs 22:30 ROfb

ZARgs 23:00 FUEfb

  • Favorilerim
  • Canlı
Tarih Seçin
  • Bugün

  • Yarın

  • 08-12-2020

  • 09-12-2020

  • 10-12-2020

  • 11-12-2020

  • 12-12-2020

  • 13-12-2020

  • 14-12-2020

  • 15-12-2020

  • 16-12-2020

  • 17-12-2020

  • 18-12-2020

  • 19-12-2020

  • 20-12-2020

  • 21-12-2020

LİGE GÖRE SAAT
Favorilerim
Primera Nacional
  • 3
  • Primera Nacional
  • 00:00
  • San Martin SJ0
  • Barracas C.0
  • 3
  • Primera Nacional
  • 01:10
  • Belgrano3
  • Independiente0
  • 3
  • Primera Nacional
  • 01:10
  • Platense1
  • Dep. Moron1
  • 3
  • Primera Nacional
  • 23:10
  • Guillermo Br
  • Mitre SdE
  • 3
  • Primera Nacional
  • 23:10
  • Def. Belgrano
  • SM Tucuman
  • 3
  • Primera Nacional
  • 01:00
  • Agropecuario
  • Temperley
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 00:00
  • Colina0
  • Velásquez1
  • 3
  • 2. Lig
  • 16:00
  • Linares Unido
  • Vallenar
  • 3
  • 2. Lig
  • 00:00
  • Colchagua
  • SA Unido
Ulusal Lig
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 00:00
  • Marathon4
  • Honduras0
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 00:00
  • Real de Minas2
  • Real Sociedad1
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 00:00
  • Marathon
  • Olimpia
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 00:00
  • Real de Minas
  • Honduras
00:00
  • Vida
  • UPNFM
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 00:00
  • Vida
  • UPNFM
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 00:00
  • Motagua
  • Platense
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 00:00
  • Real Sociedad
  • Real España
01:00
  • Motagua
  • UPNFM
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 01:00
  • Motagua
  • UPNFM
04:00
  • Platense
  • Vida
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 04:00
  • Platense
  • Vida
  • 3
  • Ulusal Lig
  • 05:00
  • Olimpia
  • Real España
Serie B
  • 3
  • Serie B
  • 00:30
  • CS Alagoano0
  • America MG1
  • 3
  • Serie B
  • 01:00
  • Sampaio Correa3
  • CRB0
  • 3
  • Serie B
  • 03:00
  • Cruzeiro4
  • Brasil Pelotas1
  • 3
  • Serie B
  • 04:00
  • Cuiaba0
  • Botafogo SP0
  • 3
  • Serie B
  • 00:15
  • Figueirense
  • Nautico
  • 3
  • Serie B
  • 03:00
  • Cruzeiro4
  • Brasil Pelotas1
  • 3
  • Serie B
  • 04:00
  • Cuiaba0
  • Botafogo SP0
Profesyonel Lig
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 00:30
  • General Diaz0
  • River Plate0
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 02:45
  • Luqueno2
  • Libertad1
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 00:15
  • San Lorenzo
  • Sol de America
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 02:30
  • Club Guarani
  • Olimpia
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 16:00
  • 12 Octubre
  • Guaireña
  • 3
  • Profesyonel Lig
  • 02:45
  • Luqueno2
  • Libertad1
Serie A
  • 3
  • Serie A
  • 01:00
  • Fluminense3
  • Paranaense1
01:00
  • Bahia
  • Ceara
  • 3
  • Serie A
  • 01:00
  • Bahia0
  • Ceara2
  • 3
  • Serie A
  • 03:00
  • Coritiba0
  • RB Bragantino0
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Gremio
  • Vasco da Gama
  • 3
  • Serie A
  • 22:00
  • Sao Paulo
  • Sport Recife
  • 3
  • Serie A
  • 00:15
  • Atl Mineiro
  • Internacional
  • 3
  • Serie A
  • 03:00
  • Coritiba0
  • RB Bragantino0
Serie C
  • 3
  • Serie C
  • 01:00
  • Erechim3
  • EC São José1
  • 3
  • Serie C
  • 01:00
  • Criciuma2
  • Brusque2
  • 3
  • Serie C
  • 01:00
  • Sao Bento0
  • Ituano3
01:00
  • Tombense
  • Boa
  • 3
  • Serie C
  • 01:00
  • Tombense1
  • Boa1
  • 3
  • Serie C
  • 01:00
  • Volta Redonda2
  • Londrina2
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:15
  • Cerro Largo0
  • Cerro0
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:30
  • Wanderers2
  • Plaza Colonia0
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:00
  • Boston River
  • Liverpool
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:00
  • Dep. Maldonado
  • Nacional
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:00
  • Rentistas
  • Danubio
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:00
  • Cerro Largo
  • Def. Sporting
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:00
  • Wanderers
  • Cerro
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:00
  • CA Penarol
  • Fenix
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:00
  • River Plate
  • Progreso
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:00
  • Torque
  • Plaza Colonia
  • 3
  • Premier Lig
  • 23:30
  • CA Penarol
  • Nacional
  • 3
  • Premier Lig
  • 02:00
  • Def. Sporting
  • Boston River
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:30
  • Wanderers2
  • Plaza Colonia0
Kadınlar Ligi
  • 3
  • Kadınlar Ligi
  • 01:15
  • Santa Fe1
  • Medellín1
B Ligi
  • 3
  • B Ligi
  • 01:15
  • Rangers1
  • Copiapo1
  • 3
  • B Ligi
  • 16:00
  • Melipilla
  • San Marcos
  • 3
  • B Ligi
  • 16:00
  • Temuco
  • Santa Cruz
  • 3
  • B Ligi
  • 16:00
  • Cobreloa
  • Nublense
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:20
  • Gimnasia La P.0
  • Huracan0
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:20
  • Patronato0
  • Velez0
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:30
  • River Plate2
  • Godoy Cruz0
  • 3
  • Premier Lig
  • 01:10
  • Independiente
  • Defensa y Jus.
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:30
  • Newell's OB
  • Lanus
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:30
  • Talleres de Co
  • Boca Juniors
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:30
  • River Plate2
  • Godoy Cruz0
Pro Lig
  • 3
  • Pro Lig
  • 01:30
  • Macará2
  • Aucas1
  • 3
  • Pro Lig
  • 04:00
  • Universidad1
  • LDU Quito0
  • 3
  • Pro Lig
  • 21:45
  • Ind. del Valle
  • El Nacional
  • 3
  • Pro Lig
  • 00:00
  • Guayaquil City
  • LDU Portoviejo
  • 3
  • Pro Lig
  • 03:00
  • Emelec
  • Barcelona SC
  • 3
  • Pro Lig
  • 04:00
  • Universidad1
  • LDU Quito0
Premier Lig
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Chalatenango3
  • Limeno1
  • 3
  • Premier Lig
  • 04:00
  • Sonsonate0
  • Águila0
00:00
  • Marte
  • Jocoro
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:00
  • Marte
  • Jocoro
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:00
  • FAS
  • Santa Tecla
  • 3
  • Premier Lig
  • 00:00
  • Firpo
  • Once Deportivo
  • 3
  • Premier Lig
  • 04:15
  • Isidro0
  • Alianza1
  • 3
  • Premier Lig
  • 03:00
  • Chalatenango3
  • Limeno1
  • 3
  • Premier Lig
  • 04:00
  • Sonsonate0
  • Águila0
  • 3
  • Premier Lig
  • 04:15
  • Isidro0
  • Alianza1
Kadınlar Ulusal Lig
  • 3
  • Kadınlar Ulusal Lig
  • 03:00
  • Northern2
  • Central0
  • 3
  • Kadınlar Ulusal Lig
  • 03:00
  • Northern2
  • Central0
Premiership
  • 3
  • Premiership
  • 03:00
  • Wanderers
  • Wellington
  • 3
  • Premiership
  • 03:30
  • Hawke's Bay
  • Canterbury Utd
  • 3
  • Premiership
  • 06:00
  • Eastern
  • Waitakere Utd
  • 3
  • Premiership
  • 06:00
  • Wellington
  • Auckland
A Ligi
  • 3
  • A Ligi
  • 04:00
  • Equidad0
  • Santa Fe1
  • 3
  • A Ligi
  • 04:00
  • América
  • Junior
  • 3
  • A Ligi
  • 04:00
  • Equidad0
  • Santa Fe1
Empress's Cup
  • 3
  • Empress's Cup
  • 05:00
  • Yokohama
  • Parceiro
  • 3
  • Empress's Cup
  • 07:30
  • Albirex
  • NGU Lublield
08:00
  • Urawa
  • Jumonji
  • 3
  • Empress's Cup
  • 08:00
  • Urawa
  • Jumonji
  • 3
  • Empress's Cup
  • 04:30
  • Yamato Sylphid0
  • Imabari0
  • 3
  • Empress's Cup
  • 04:30
  • Yamato Sylphid0
  • Imabari0
Liga MX
  • 3
  • Liga MX
  • 06:00
  • Leon
  • Guadalajara
  • 3
  • Liga MX
  • 03:30
  • Pumas UNAM
  • Cruz Azul
Japonya 3. Ligi
  • 3
  • Japonya 3. Ligi
  • 07:00
  • Vanraure
  • Sagamihara
07:00
  • YSCC
  • Parceiro
  • 3
  • Japonya 3. Ligi
  • 07:00
  • YSCC
  • Parceiro
  • 3
  • Japonya 3. Ligi
  • 07:00
  • Azul Claro
  • Gamba II
Japon 2. Ligi
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 07:00
  • Ehime FC
  • Kyoto Sanga
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 07:00
  • Ryukyu
  • F. Okayama
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 08:00
  • Mito HollyHock
  • T. Vortis
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 08:00
  • Tochigi SC
  • Thespa Kusatsu
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 08:00
  • JEF United
  • Ventforet Kofu
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 08:00
  • Machida Zelvia
  • Tokyo Verdy
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 08:00
  • Matsumoto YFC
  • A. Niigata
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 08:00
  • R. Yamaguchi
  • G. Kitakyushu
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 08:00
  • Avispa Fukuoka
  • Z. Kanazawa
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 08:00
  • V-V Nagasaki
  • M. Yamagata
  • 3
  • Japon 2. Ligi
  • 09:00
  • Jubilo Iwata
  • Omiya Ardija
Japon 1. Ligi
  • 3
  • Japon 1. Ligi
  • 08:00
  • Oita Trinita
  • Vegalta Sendai
  • 3
  • Japon 1. Ligi
  • 09:00
  • S. Bellmare
  • Gamba Osaka
Kadınlar Ulusal Ligi
  • 3
  • Kadınlar Ulusal Ligi
  • 11:50
  • Ha Nam
  • Viet Nam
Kadınlar 1. Lig
  • 3
  • Kadınlar 1. Lig
  • 12:00
  • Apollon
  • Ermis Apollon
  • 3
  • Kadınlar 1. Lig
  • 12:00
  • Lefkothea
  • Geroskipou
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 12:00
  • Mioveni
  • Viitorul PTG
  • 3
  • 2. Lig
  • 14:30
  • ASU Poli
  • Rapid Bükreş
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 12:00
  • Fairplay
  • Olimpia Cluj
  • 3
  • Süper Lig
  • 12:00
  • Arad
  • Fortuna BC
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 12:30
  • Petržalka
  • Banská Bystric
  • 3
  • 2. Lig
  • 12:30
  • Slovan II
  • Dubnica
  • 3
  • 2. Lig
  • 14:30
  • Bardejov
  • Zilina II
  • 3
  • 2. Lig
  • 14:30
  • Šamorín
  • Podbrezová
2. Liga
  • 3
  • 2. Liga
  • 12:30
  • Lafnitz
  • Blau-Weiß Linz
NB III
  • 3
  • NB III
  • 13:00
  • Ferencváros II
  • Paksi II
  • 3
  • NB III
  • 15:00
  • Mezőkövesd II
  • BVSC
TFF 3. Lig
  • 3
  • TFF 3. Lig
  • 13:00
  • Çankaya FK
  • Ofspor
  • 3
  • TFF 3. Lig
  • 13:00
  • Arhavispor
  • Batman Petrol
  • 3
  • TFF 3. Lig
  • 13:00
  • Esenler Erok
  • Isparta 32
  • 3
  • TFF 3. Lig
  • 13:00
  • Yalovaspor
  • Altındağ Spor
AFC Şampiyonlar Ligi
  • 3
  • AFC Şampiyonlar Ligi
  • 13:00
  • Beijing Guoan
  • FC Tokyo
  • 3
  • AFC Şampiyonlar Ligi
  • 17:00
  • Ulsan Hyundai
  • Mel Victory
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 13:15
  • Botev Vratsa
  • Lok Plovdiv
  • 3
  • 1. Lig
  • 15:30
  • Botev
  • CSKA Sofya
  • 3
  • 1. Lig
  • 17:45
  • Slavia Sofya
  • Ludogorets
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 13:30
  • Karagümrük
  • Ç. Rizespor
  • 3
  • Süper Lig
  • 16:00
  • Antalyaspor
  • MKE Ankaragücü
  • 3
  • Süper Lig
  • 19:00
  • Denizlispor
  • Fenerbahçe
3.Lig
  • 3
  • 3.Lig
  • 13:30
  • Basconia
  • Anaitasuna
  • 3
  • 3.Lig
  • 13:30
  • Pulpileño
  • Churra
  • 3
  • 3.Lig
  • 13:30
  • SFC Minerva
  • UCAM Murcia II
  • 3
  • 3.Lig
  • 13:45
  • Grama
  • Sant Andreu
  • 3
  • 3.Lig
  • 14:00
  • Vianés
  • Agoncillo
  • 3
  • 3.Lig
  • 14:00
  • Villegas
  • Oyonesa
  • 3
  • 3.Lig
  • 14:00
  • Europa
  • Castelldefels
14:00
  • Pobla
  • Valls
  • 3
  • 3.Lig
  • 14:00
  • Pobla
  • Valls
  • 3
  • 3.Lig
  • 14:00
  • Montañesa
  • Manresa
  • 3
  • 3.Lig
  • 14:00
  • Coria
  • Roque Lepe
  • 3
  • 3.Lig
  • 14:00
  • Granollers
  • Peralada
  • 3
  • 3.Lig
  • 14:00
  • Cerdanyola
  • Banyoles
  • 3
  • 3.Lig
  • 14:00
  • Santa Ana
  • Moratalaz
14:00
  • Adarve
  • Rayo II
  • 3
  • 3.Lig
  • 14:00
  • Adarve
  • Rayo II
  • 3
  • 3.Lig
  • 18:00
  • San Ignacio
  • Pasaia
  • 3
  • 3.Lig
  • 18:00
  • RSD Alcala
  • Complutense
  • 3
  • 3.Lig
  • 18:30
  • Madridejos
  • Villacañas
19:00
  • Arcos
  • Ceuta
  • 3
  • 3.Lig
  • 19:00
  • Arcos
  • Ceuta
  • 3
  • 3.Lig
  • 19:00
  • El Palo
  • Malaga II
  • 3
  • 3.Lig
  • 20:30
  • Flat Earth
  • Pozuelo
  • 3
  • 3.Lig
  • 18:00
  • Elche II
  • Novelda
2. Lig B
  • 3
  • 2. Lig B
  • 13:30
  • Getafe II
  • SS Reyes
13:30
  • Orihuela
  • Ibiza
  • 3
  • 2. Lig B
  • 13:30
  • Orihuela
  • Ibiza
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Las Palmas II
  • Marbella
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Sanluqueno
  • Tamaraceite
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Algeciras
  • Cadiz II
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Langreo
  • Leonesa
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Lorca
  • Granada II
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Betis II
  • Sevilla II
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • El Ejido
  • Linares
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Celta Vigo II
  • Compostela
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Unionistas
  • Guijuelo
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Navalcarnero
  • Poblense
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Majadahonda
  • A Madrid II
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Baleares
  • Las Rozas
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Hercules
  • Villarreal II
14:00
  • Peña
  • Alcoyano
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Peña
  • Alcoyano
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Villarrobledo
  • Talavera
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Badajoz
  • Villanovense
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Don Benito
  • Melilla
14:00
  • Tarazona
  • Ebro
  • 3
  • 2. Lig B
  • 14:00
  • Tarazona
  • Ebro
  • 3
  • 2. Lig B
  • 17:30
  • Valladolid II
  • Lealtad
18:30
  • Calahorra
  • Ejea
  • 3
  • 2. Lig B
  • 18:30
  • Calahorra
  • Ejea
19:00
  • Yeclano
  • UCAM
  • 3
  • 2. Lig B
  • 19:00
  • Yeclano
  • UCAM
19:00
  • Murcia
  • Cordoba
  • 3
  • 2. Lig B
  • 19:00
  • Murcia
  • Cordoba
  • 3
  • 2. Lig B
  • 19:00
  • Racing Ferrol
  • Coruxo
  • 3
  • 2. Lig B
  • 19:00
  • Llagostera
  • Barcelona II
  • 3
  • 2. Lig B
  • 19:00
  • Leioa
  • Amorebieta
  • 3
  • 2. Lig B
  • 19:00
  • Barakaldo
  • Portugalete
  • 3
  • 2. Lig B
  • 19:00
  • Extremadura UD
  • Merida AD
  • 3
  • 2. Lig B
  • 19:00
  • UD Logrones
  • Osasuna II
  • 3
  • 2. Lig B
  • 19:00
  • Izarra
  • Tudelano
  • 3
  • 2. Lig B
  • 19:30
  • Zamora
  • Salamanca UDS
  • 3
  • 2. Lig B
  • 20:00
  • Lleida
  • Tarragona
  • 3
  • 2. Lig B
  • 03:00
  • FC Andorra
  • Badalona
  • 3
  • 2. Lig B
  • 20:00
  • Real Soc II
  • R. Santander
Ulusal Şampiyona
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Louletano
  • Moura
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Braga II
  • Mirandela
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Vidago
  • P Salgadas
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Benfica CB
  • GRAP
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Pêro Pinheiro
  • Caldas
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Sacavenense
  • Alverca
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Lourinhanense
  • Fatima
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Santarém
  • Loures
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Pedras Rubras
  • Coimbrões
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Paredes
  • Salgueiros
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Fafe
  • Guimaraes II
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Tirsense
  • Felgueiras
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Berço
  • Rio Ave II
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Canelas
  • São João Ver
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 19:00
  • Ideal
  • Belenenses II
  • 3
  • Ulusal Şampiyona
  • 14:00
  • Maria da Fonte
  • Montalegre
Gençler Onur Ligi
  • 3
  • Gençler Onur Ligi
  • 14:00
  • Gijón U19
  • Perines U19
  • 3
  • Gençler Onur Ligi
  • 14:00
  • Patacona U19
  • Alboraya U19
  • 3
  • Gençler Onur Ligi
  • 14:00
  • Levante U19
  • Levante U19
  • 3
  • Gençler Onur Ligi
  • 14:00
  • Deportivo U19
  • Choco
  • 3
  • Gençler Onur Ligi
  • 14:00
  • Ural U19
  • Celta Vigo U19
  • 3
  • Gençler Onur Ligi
  • 14:30
  • Lugo U19
  • Val Miñor U19
  • 3
  • Gençler Onur Ligi
  • 17:00
  • Las Palmas U19
  • U. Viera U19
  • 3
  • Gençler Onur Ligi
  • 18:00
  • Badajoz U19
  • Aravaca U19
Premier Lig
14:00
  • Rostov
  • FK Ufa
  • 3
  • Premier Lig
  • 14:00
  • Rostov
  • FK Ufa
  • 3
  • Premier Lig
  • 16:30
  • Dinamo Mosc.
  • Arsenal Tula
  • 3
  • Premier Lig
  • 19:00
  • CSKA Moscow
  • Khimki
Segunda División Femenina
  • 3
  • Segunda División Femenina
  • 14:00
  • Albacete
  • Villarreal
FA Cup
  • 3
  • FA Cup
  • 14:00
  • Port
  • Customs Utd
  • 3
  • FA Cup
  • 14:00
  • Buriram Utd
  • Police Tero
  • 3
  • FA Cup
  • 14:00
  • Muang Thong
  • BGPU
14:00
  • Dome
  • Chiangmai
  • 3
  • FA Cup
  • 14:00
  • Dome
  • Chiangmai
  • 3
  • FA Cup
  • 11:00
  • Pluakdaeng
  • Trat
Kadınlar Kupası
  • 3
  • Kadınlar Kupası
  • 14:00
  • CSKA
  • Lokomotiv M
Premier Lig Kadınlar
  • 3
  • Premier Lig Kadınlar
  • 14:00
  • Tenerife (K)
  • Real Betis (K)
  • 3
  • Premier Lig Kadınlar
  • 18:15
  • Sociedad (K)
  • Espanyol (K)
1. SNL
14:00
  • Bravo
  • Tabor
  • 3
  • 1. SNL
  • 14:00
  • Bravo
  • Tabor
16:00
  • Celje
  • Olimpija
  • 3
  • 1. SNL
  • 16:00
  • Celje
  • Olimpija
19:15
  • Maribor
  • Gorica
  • 3
  • 1. SNL
  • 19:15
  • Maribor
  • Gorica
Kadınlar 1. Ligi
14:00
  • Agram
  • Osijek
  • 3
  • Kadınlar 1. Ligi
  • 14:00
  • Agram
  • Osijek
3. Lig
  • 3
  • 3. Lig
  • 14:00
  • Świt Skolwin
  • Pomorzanin
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 14:15
  • Vilafranquense
  • Estoril
  • 3
  • 2. Lig
  • 18:00
  • Porto II
  • Academica
  • 3
  • 2. Lig
  • 20:00
  • Varzim
  • Cova Piedade
Eerste Divisie
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 14:15
  • Den Bosch
  • NEC Nijmegen
  • 3
  • Eerste Divisie
  • 22:00
  • NAC Breda
  • Dordrecht
Eredivisie
  • 3
  • Eredivisie
  • 14:15
  • Feyenoord
  • Heracles
  • 3
  • Eredivisie
  • 16:30
  • AZ Alkmaar
  • Groningen
  • 3
  • Eredivisie
  • 16:30
  • Utrecht
  • Den Haag
  • 3
  • Eredivisie
  • 18:45
  • Heerenveen
  • PSV Eindhoven
Hindistan Süper Lig
14:30
  • Mumbai
  • Odisha
  • 3
  • Hindistan Süper Lig
  • 14:30
  • Mumbai
  • Odisha
17:00
  • Goa
  • Kerala
  • 3
  • Hindistan Süper Lig
  • 17:00
  • Goa
  • Kerala
Pers Körfez Pro Ligi
  • 3
  • Pers Körfez Pro Ligi
  • 14:30
  • Naft MIS
  • Sepahan
  • 3
  • Pers Körfez Pro Ligi
  • 14:30
  • Zob Ahan
  • Shahr Khodrou
  • 3
  • Pers Körfez Pro Ligi
  • 14:30
  • Nassaji
  • Persepolis
Kadınlar Serie A
  • 3
  • Kadınlar Serie A
  • 14:30
  • Hellas Verona
  • Empoli
16:30
  • Roma
  • Florentia
  • 3
  • Kadınlar Serie A
  • 16:30
  • Roma
  • Florentia
  • 3
  • Kadınlar Serie A
  • 16:30
  • Internazionale
  • San Marino
1. Lig
  • 3
  • 1. Lig
  • 14:30
  • Puszcza
  • Sandecja
  • 3
  • 1. Lig
  • 14:40
  • Radomiak
  • Arka Gdynia
  • 3
  • 1. Lig
  • 18:00
  • Gornik Leczna
  • Z Sosnowiec
19:00
  • Tychy
  • Odra
  • 3
  • 1. Lig
  • 19:00
  • Tychy
  • Odra
Serie A
  • 3
  • Serie A
  • 14:30
  • Hellas Verona
  • Cagliari
  • 3
  • Serie A
  • 17:00
  • Parma
  • Benevento
17:00
  • Roma
  • Sassuolo
  • 3
  • Serie A
  • 17:00
  • Roma
  • Sassuolo
  • 3
  • Serie A
  • 17:00
  • Udinese
  • Atalanta
20:00
  • Crotone
  • Napoli
  • 3
  • Serie A
  • 20:00
  • Crotone
  • Napoli
  • 3
  • Serie A
  • 22:45
  • Sampdoria
  • Milan
1. Lig
15:00
  • Renova
  • Sileks
  • 3
  • 1. Lig
  • 15:00
  • Renova
  • Sileks
  • 3
  • 1. Lig
  • 15:00
  • Vardar
  • Rabotnicki
  • 3
  • 1. Lig
  • 15:00
  • Belasica
  • Makedonija
Toppserien
  • 3
  • Toppserien
  • 15:00
  • Sandviken (K)
  • Avaldsnes (K)
  • 3
  • Toppserien
  • 15:00
  • Klepp (K)
  • Rosenborg
  • 3
  • Toppserien
  • 15:00
  • Vålerenga (K)
  • Arna-Bjørnar K
2. Lig
  • 3
  • 2. Lig
  • 15:00
  • Lech II
  • Bytovia
  • 3
  • 2. Lig
  • 20:00
  • Grudziądz
  • Kalisz
  • 3
  • 2. Lig
  • 20:45
  • Katovice
  • Chojniczanka
  • 3
  • 2. Lig
  • 15:00
  • Hutnik Kraków
  • Stal Rzeszow
Premiership
  • 3
  • Premiership
  • 15:00
  • Ross County
  • Rangers
  • 3
  • Premiership
  • 18:00
  • Celtic
  • St. Johnstone
NB II
  • 3
  • NB II
  • 15:00
  • DEAC
  • Soroksar SC
15:00
  • Dorogi
  • Pécsi
  • 3
  • NB II
  • 15:00
  • Dorogi
  • Pécsi
15:00
  • Gyor
  • Ajka
  • 3
  • NB II
  • 15:00
  • Gyor
  • Ajka
  • 3
  • NB II
  • 15:00
  • Békéscsaba
  • Szeged 2011
  • 3
  • NB II
  • 15:00
  • Csakvari TK
  • Gyirmot
  • 3
  • NB II
  • 15:00
  • Szentlőrinc
  • Szolnoki
  • 3
  • NB II
  • 15:00
  • Nyiregyhaza
  • Kaposvari
  • 3
  • NB II
  • 19:00
  • Kazincbarcika
  • Vasas
  • 3
  • NB II
  • 21:30
  • Budaörs
  • Debrecen
Süper Lig
  • 3
  • Süper Lig
  • 15:00
  • Inđija
  • Spartak
  • 3
  • Süper Lig
  • 16:00
  • Mladost Lucani
  • Novi Pazar
  • 3
  • Süper Lig
  • 16:00
  • Javor
  • Backa Topola
  • 3
  • Süper Lig
  • 16:00
  • Radnik
  • Proleter
  • 3
  • Süper Lig
  • 18:00
  • Zlatibor Č
  • Kızılyıldız
2. Lig
15:00
  • Asker